Bütün Kategoriler
Rss Zombi Oyunları

Zombi Oyunları

Zombi Oyunları Hakkında

Zombiler efsanevi yaratıklardır ve oyunlara olduğu kadar filmlere de defalarca konu olmuş yaratıklardır. Zombi efsanesine göre bir virüs nedeniyle ölüler tekrar canlanmışlardır. Isırdıkları insanlara da bu virüsü yararak onların da zombi olmalarına neden olmaktadırlar. Aslında ölü olan ve hatta tam anlamıyla yaşayan ölüler olarak bilinen bu yaratıklar, normal insanlara göre daha yavaş hareket etmektedirler. Tabi bu yavaşlık bazı zombiler için geçerli değildir.

Son zamanların en çok artış gösteren oyun türlerinden birisi de zombi oyunları kategorisi olmuştur. Çok ilginç bir şekilde bu sevimsiz yaratıklar oyun sektöründe oyun severler tarafından büyük ilgi görünce, oyun yapımcıları da hız kesmeden zombi oyunları üretmeye devam etmektedir.

Heyoyun.com üzerinde oynayacağınız zombi oyunlarında, korku ve heyecanı bir anda yaşayabilirsiniz. Bu kategorimize en kaliteli zombi oyunlarını eklemeye devam edeceğiz. Zombi oyunları kategorimizde çok ilgi gören Sür ya da Öl, Zombi Avı ve Zombilerden Kaç oyunlarını kesinlikle denemelisiniz.

Bu kategorideki oyunları sevenler için, korku oyunları ve savaş oyunları kategorilerimize de göz atmalarını tavsiye ederiz.

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır