Bütün Kategoriler
Rss Türkçe Oyunlar

Türkçe Oyunlar

Türkçe Oyunlar Hakkında

Türkiye ye hitap eden oyun sitesi Heyoyun.com, gerek kendi oyun ekibimiz tarafından ürettiğimiz Türkçe oyunlarla, gerekse dünya çapında oyun üreten diğer kuruluşların yapmış olduğu Türkçe oyunları bu kategori altında oyun severlere sunmaktadır.

Heyoyun oyun ekibi sizler için Türkiye'yi ilgilendiren ya da dünya güngemiyle ilgili güncel olaylar, sosyal medya geyikleri ya da çizgi film karakterleriyle ilgili Türkçe oyunlar yapmaktadır.

Eskiden Türkçe hazırlanmış oyunları görmek neredeyse imkansızdı. Ancak gün geçtikçe Türkçe dilde hazırlanmış flash 2d ya da 3d oyunların sayısı artmaktadır. Heyoyun.com; en geniş arşivli Türkçe flash oyunlar ve Türkçe 3d oyunlar sunan oyun sitesi olmak için her gün bu kategoriye oyun eklemeye devam edecektir.

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır