Bütün Kategoriler
Reklam
Oyun > Zombi Oyunları > Sür ya da Öl Oyunu > Sür ya da Öl Oyna

Sür ya da Öl


Sür ya da Öl Oyunu Yükleniyor...

Sür ya da Öl Nasıl Oynanır

Aracı Dengele Gaz Fren TurboXTurbo

İki seçeneğin var! Zombilerin istila ettiği şehirde yolun sonundaki helikoptere ulaşmak için ya aracını zombilerin üstüne sürersin ya da zombilerin saldırısına uğrarsın.


Sür ya da Öl oyunu yüklendikten sonra "Play" butonuna bas. Karşına ana menü gelecektir. Eğer ilk defa oynuyorsan "New Game" butonuna bas. Burada kendine bir çar oluşturabilirsin. Dilersen bu oyun için değişik 3 çar da oluşturabilirsin. "Empty" yazan yerlerden birisine tıkla. İntroyu atlamak istiyorsan "Skip" butonuna bas. "Buy new car" butonuna tıkla. Oyunda yeniysen muhtemelen paran sadece ilk arabayı almaya yetecektir. İlk baştaki aracı seç. Daha sonra aracına paranın el verdiği ölçüde yakıt, daha sağlam teker, silah, turbo ve daha güçlü motor ilaveleri yapabilirsin. "Go" butonuna bas ve ardından "Ok" butonuna basarak oyuna başla. Oyunda aracını klavye yön tuşları ile yönetiyorsun. "Sağ - Sol Yön Tuşları" aracını dengede tutmak için, "Yukarı Yön Tuşu" gaz, "Aşağı Yön Tuşu" da fren yapmana yarar. Sana tavsiyem hiç fren yapmaman dostum. İlerleyen bölümlerde Turbo aldığın zaman da "X" tuşuna basarak aracının turbosunu çalıştırabilirsin. İlk seferde benzinin hemen bitecektir. İlk gün sonunda gittiğin yol kadar para kazanıyorsun. Bu nedenle "Garage" butonu ile garaja dön ve hemen aracına benzin satın al ve sürekli bu şekilde kazandığın paralarla aracını daha güçlü, sağlam ve uzun menzilli bir araç yaparak helikoptere ulaşmaya çalış.

Amacın zombilerle sarılı kasabada yolun sonunda bulunan helikoptere ulaşmak. Bunun için elinde olan araçları güçlendirerek ve zombileri ezerek helikoptere ulaşman gerekiyor. Orjinal adı Earn to Die olan bu Not Doppler oyununu büyük bir zevkle oynayacak hatta müdevami olacaksın. Serinin bu ilk oyununda bakalım helikoptere kaç günde ulaşacaksın?  Bu oyun seni bir hayli zorlayacaktır. Kolay gelsin dostum.

Sür ya da Öl Yorumları

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır