Bütün Kategoriler
Reklam
Oyun > Zombi Oyunları > Sür ya da Öl 2 Oyunu > Sür ya da Öl 2 Oyna

Sür ya da Öl 2


Sür ya da Öl 2 Oyunu Yükleniyor...

Sür ya da Öl 2 Nasıl Oynanır

Aracı Dengele Gaz Fren TurboXTurbo

İlkini çok sevdiğini Sür ya da Öl oyununun ikincisi artık çok daha gelişmiş ve daha zor. Yeni şehir ve haritalar ile phelikopter pistine ulaşmalısın.


Sür ya da Öl 2 oyunu yüklendikten sonra oyunu sesi açık şekilde oynamak istiyorsan "With Soun", sessiz oynamak istiyorsan "Mute" butonuna bas. Ana menüde "Play" butonuna bas. İntroyu izlemek istemiyorsan sağ üstteki ok işaretine bas. Elinde bir harita olacak ve bu oyunun ilk günü. Hemen "Garage" butonuna basıp garaja git ve sana verilen aracı güçlendirmeye başla. Garajda alt kısımda aracına ekleyeceğin özellikler göreceksin. Teker, motor, turbo ve yakıt gibi eklemeler yapabilirsin. Ancak ilk gün olduğu için ve aracınla hiç ilerlemediğin için paran çok az. İlk etapta yakıt doldurmanı tavsiye ederim. Sonra sağ üst bölümdeki "Go" butonuna basarak sonraki ekrandan da "Ok" butonuna basıp oyuna başla.

Orjinal adı Earn to Die 2012 olan Sür ya da Öl 2 oyunu klavye yön tuşları ile oynanıyor. Sağ sol yön tuşu arabanın dengesini sağlamak için, yukarı yön tuşu ise gaza basmak için kullanacaksın. "X" ya da "Ctrl" tuşları da eğer turbo ya da pervane almışsan aracına ekstra güç verecektir. Sana tavsiyem bu tuşu yokuş yukarı çıkarken ve aracın zombi ya da engellere takıldığında kullanman. Araban havada uçuyorken bu tuşu pek kullanmamaya çalış. Hatta araban havadayken gaza basmanın da yakıtını harcamaktan başka hiç bir faydası yok!

Daha çok Türkçe açıklamalı Not Doppler oyunu oynamak için www.heyoyun.com'u takip etmeye devam et.

Sür ya da Öl 2 Yorumları

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır