Bütün Kategoriler
Reklam
Oyun > Zeka Oyunları > Cut the Rope Sincap Oyunu > Cut the Rope Sincap Oyna

Cut the Rope Sincap


Cut the Rope Sincap Oyunu Yükleniyor...

Cut the Rope Sincap Nasıl Oynanır

İpi Kes

Cut the Rope serisine şimdi de sincaplarla devam ediyoruz. Anne sincap, bebek sincabın ağlamaması için fındıkları toplayıp tekrar ona vermeye çalışıyor.


Eğer serinin ilk oyunu olan Cut the Rope oyununu oynadıysan, o oyundaki mantık aynen Cut the Rope Sincap oyunu için de geçerli. Cut the Rope'da sevimli yaratık Omnom'a iplerin ucundaki şekerleri ulaştırmaya çalışırken, Cut the Rope Sincap oyununda ise iplerin ucuna bağlı anne sincabı, yuvadan düşen 3 fındığı toplaması ve bebek sincaba ulaştırması için iplerden azat etmeye çalışacaksın. İpleri belirli bir sıra ile kesmen gerekiyor. Bazı yerlerde baloncuk (baloncukları zamanı geldiğinde fare ile tıklayarak patlatıyorsun), bazı yerlerde ise hava üfleyen şeylerden yararlanarak anne sincabı fındıklarla yavru sincaba ulaştırmalısın.

Cut the Rope Sincap oyunu yüklendikten sonra "Play" butonuna ve ardından ana menüdeki diğer "Play" butonuna bas. Daha sonra eğerilk defa oynuyorsan level seçme bölümünden ilk leveli seç ve oynamaya başla. Anne sincabı iplerden kurtarmak için bağlı olduğu ipleri kesmen gerekiyor. Heyoyun.com'a senin için daha çok eğlenceli oyun eklemeye devam edeceğiz. İyi eğlenceler...

Cut the Rope Sincap Yorumları

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır