Bütün Kategoriler
Reklam
Oyun > Zeka Oyunları > Cut the Rope Sincap 2 Oyunu > Cut the Rope Sincap 2 Oyna

Cut the Rope Sincap 2


Cut the Rope Sincap 2 Oyunu Yükleniyor...

Cut the Rope Sincap 2 Nasıl Oynanır

İpi Kes

Cut the Rope Sincap serisinin ikincisinde de ilkindeki gibi, anne sincap yavru sincaba fındıkları ulaştırmaya çalışıyor. İpleri kes ve anne sincabı özgür bırak.


Cut the Rope Sincap 2 oyunu yüklendikten sonra "Play" butonuna bas ve ardından ana menüde "Play" butonuna tekrar bas. İlk defa oynuyorsan level seçme kısmından ilk leveli seçerek oyuna başla. Anne sincabı iplerden kurtarmak için ipleri kes. İlerleyen bölümlerde daha değişik araçlar gelecek. Her birini farklı amaçlar için kullanacaksın. Baloncuk belli bir mesafe yükseldikten sonra anne sincap ekrandan kaybolmadan fareye basarak baloncuğu patlat. Hava üfleyen şeyleri anne sincabı ekranda sağa sola kaydırmak için kullanmalısın. Cut the Rope oyunlarını seviyorsan zeka oyunları kategorisinden bütün serisini oynayabilirsin.

Cut the Rope Sincap 2 Yorumları

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır