Bütün Kategoriler
Reklam
Oyun > Zeka Oyunları > Cut the Rope Panda Oyunu > Cut the Rope Panda Oyna

Cut the Rope Panda


Cut the Rope Panda Oyunu Yükleniyor...

Cut the Rope Panda Nasıl Oynanır

İpi Kes

Cut the Rope oyununun yenisini denedin mi? Karnı doymak nedir bilmeyen bu sevimli pandaya yardım etmelisin!


Cut the Rope Panda oyunu, ilk oyun Cut the Rope'da ki gibi iplerin ucuna bağlı şekeri pandaya ulaştırmaya çalışarak oynanır. Bunu yapmak için de ipleri belirli bir sıra ve strateji ile kesmen gerekiyor.

Cut the Rope Panda oyunu yüklendikten sonra, "Start Games" butonuna bas. Tanıtım animasyonunu izlemek istemiyorsan "Skip" butonun bas ve ana menüye gel ve "Start Game" butonuna bas. Bu kısımda eğer daha önce oynamadıysan 1 numaralı levele tıklamalısın. Daha önce oynadıysan kaldığın levelden devam edebilirsin. Oyun açılınca zaten artık ne yapacağını biliyorsun. İpleri kesip şekeri pandaya ulaştırmalısın. İlk bölümler basit ancak ilerledikçe belirli bir strateji ile ipleri kesmelisin. Zeka oyunlarını seviyorsan bu oyun tam sana göre dostum. Hey oyun ailesi olarak kaliteli ve en güzel oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

Cut the Rope Panda Yorumları

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır