Bütün Kategoriler
Rss Araba Oyunları

Araba Oyunları

Araba Oyunları Hakkında

Özlellikle erkek oyun severlerin sevdiği oyun tarzı olan araba oyunları kategorisine sadece binek otomobiller değil, 4 tekerli bir çok araç girmektedir. Küçük arabaların yanı sıra dev ve büyük tekerli Amerikan 4x4 arazi aracı, traktör, tır, limuzin ve lüks otomobil ve de yarış arabaları da girmektedir.

 

Araba oyunu kategorisinde kendinizi kimi zaman bir jip le zorlu bir arazi yarışı ya da çöl yarışı içinde, kimi zaman bir taksi şoförü olarak şehirde müşteri avında, kimi zaman bir kamyon şoförü olarak ağır yük taşımacılığında ve kimi zaman da lüks bir otelin müşterilerinin arabalarını park eden bir vale olarak bulabilirsiniz.

 

Araba oyunları kategorisinde bir kaç farklı türden oluşan bir çok oyun bulabilirsiniz. Genel de yarış oyunlarını içeren bu kategoride bazı oyunlarda bir şehrin trafiğini yöneten bir polis ya da bir polisten kaçan bir zanlı, bazı oyunlarda tır şoförü ya da direksiyon hocası olabilirsiniz. Araba park etme oyunu ile henüz ehliyeti olmayanlar, arabaların nasıl sürülmesi gerektiğini teorik olarak öğrenebilirler. Araba oyunları bölümümüzde 2d flash oyunların yanı sıra, daha kapsamlı ve görsel grafiklerle güçlendirilmiş shockwave ve unity3d tabanlı 3d oyunlarla oyun zevkiniz bir anda tavan yapabilir.

 

Engüzel araba oyunlarını oynamak istiyorsanız bu kategori tam size göre. Heyoyun.com sizin için bu kategoriye her gün en az bir yeni oyun ekliyor. İyi eğlenceler...

DİĞER KATEGORİLER

HEYOYUN HAKKINDA

2007 yılında kurulan Hey Oyun, ziyaretçilerine eğlenceli bir zaman geçirmeleri için sadece en kaliteli ve marka olmuş bedava oyunları bünyesinde barındırmaktadır. Binlerce oyun sunmak yerine küçük ve yetişkin oyun severlerin sürekli oynayabileceği en güzel oyunları; 3d oyunlar, kız oyunları, araba oyunları gibi kategorilere ayırarak sunmaktadır. Heyoyun bütün oyunları büyük bir titizlikle seçip detaylandırılmış Türkçe açıklamalı tam çözümlerini sunar. Heyoyun.com'daki oyunlarda sorumluluk yapımcılarına aittir.
Copyright 2007-2013 Heyoyun.com - Tüm Hakları Saklıdır